Корпоративний сайт

Корпоративний сайт

Наша компанія вважає, що ми забезпечуємо найкращі умови по створення корпоративного сайту. Ми вважаємо, що у нас найкращі умови і ціни по створенню сайту під ключ. Ви в найкоротші терміни отримаєте повністю упаковане бізнес-рішення. Ви відразу ж почнете продавати себе і свої послуги! Це дійсно вигідна пропозицію. Терміни готовності сайту ми обговоримо із Вами індивідуально, як і інші умови. Надалі, ми надамо доступ до готового сайту, щоб Ви могли його наповнити, змінювати вміст.

Ми недавно провели невелике дослідження, і виявили, що замовити корпоративний сайт у нас – дуже вигідно. Наші конкуренти пропонують завищені ціни. І при цьому, якість далеко не сучасна. Наприклад, застарілі варіанти оформлення. А як же продавати продукт або рекламувати що-небудь, якщо тільки одне лише оформлення здасться відвідувачам сайту не смачним. Важливо пам’ятати, що саме з сайту починається великий бізнес.

Створення сайтів – то, що ми любимо і чим займаємося вже багато часу.

Наш корпоративний сайт під ключ це:

  • Швидкі терміни виконання.
  • Пізніше Ви самостійно можете редагувати весь контент сайту. Фото, текст, ваше портфоліо та інше.
  • Ми не вставляємо власних банерів на сайт.
  • Можемо оформити розстрочку.
  • Ваші дані повністю конфіденційні.
  • Безкоштовно допоможемо Вам розібратися із незрозумілими питаннями.

Оформлення заявки


  1. Спочатку дайте відповідь на питання. Так ми найбільш точно визначимо цілі, які в майбутньому будуть стояти перед цим сайтом (що Ви хочете розповісти майбутнім партнерам, клієнтам? яка сфера діяльності? І так далі.).
  2. Пізніше ми сплануємо із Вами, які програмні функції буде виконувати майбутній ресурс.
  3. Нарешті після затвердження ми працюємо. Розробка корпоративного сайту ділиться на такі етапи: розробляємо дизайн, верстаємо, кодимо. Фінальним етапом нашої роботи є тестування. Але на цьому далеко не все, адже ресурс треба наповнити актуальною інформацією про компанію (якщо що, цим займуться наші фахівці), і просувати для ранжирування (на це у нас є окрема послуга).

Корисна інформація


Знаєте чим гарний корпоративний сайт? Він в доступній формі може розповісти про Вашу компанію, яким видом діяльності займаєтеся і презентувати Вас з вигідного боку. Вартість таких сайтів зазвичай вище ніж звичайних і уточнюється індивідуально.

Залишити відповідь

×