Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Гарантуємо найсучасніші умови створення інтернет-магазину під ключ. Ми вважаємо, що у нас найкращі умови та ціни по створенню сайту під ключ. Якщо Ви зараз замовите створення інтернет-магазину у Вінниці, то вже найблищим часом зможете масово продавати товари. Це дійсно вигідна пропозиція. Сроки готовності веб-сайту та ціну інтернет-магазина ми обговоримо із Вами індивідуально, як і інші умови. В подальшому, ми запропонуємо доступ до готового сайту, щоб ви могли його наповнювати та  змінювати.

Ми недавно провели невелике дослідження, і зрозуміли, що замовити інтернет-магазин у нас – дуже вигідно. Наші конкуренти пропонують завищені ціни. І при цьому, якість далеко не сучасна. Наприклад, застарілі варіанти оформлення, старі версії CMS. А як можна продавати речі якщо відвідувач не затримається на сайті або будуть недоліки і неполадки? Ми думаємо про це і припиняємо на корені!

Створення сайтів – це те, що ми любимо і чим займаємося вже багато часу

Наш інтернет-магазин під ключ це:

 1. Швидкі терміни виконання.
 2. Пізніше Ви самостійно можете редагувати весь контент сайту.
  Фото, текст, ваше портфоліо та інше.
 3. Ми не вставляємо власних банерів на сайт.
 4. Можемо оформити розстрочку.
 5. Ваші дані повністю конфіденційні.
 6. Безкоштовно допоможемо Вам розібратися із незрозумілими питаннями.

Оформлення заявки


 • Спочатку дайте відповідь на питання. Так ми найбільш точно визначимо цілі, які у майбутньому будуть стояти перед цим сайтом (Що потрібно буде продавати? Великий чи буде портал? І так далі.).
 • Пізніше ми сплануємо з Вами, які програмні функції буде виконувати майбутній ресурс. Ну, наприклад, як приймати платежі і так далі.
 • Нарешті після затвердження ми працюємо. Розробка інтернет-магазина ділиться на такі етапи: розробляємо дизайн, верстаємо, кодимо, підключаємо всі необхідні системи. фінальним етапом нашої роботи є тестування. Але на цьому далеко не все, адже ресурс треба наповнити актуальною інформацією про компанії (Якщо що, цим займуться наші фахівці), і висунути для ранжирування (на це у нас є окрема послуга).

Корисна інформація


Знаєте чим гарний інтернет-магазин? Він дуже сильно допомагає продавати товар від постачальників. Його дуже легко рекламувати, адже можна використовувати рекламу по постачальникам. вартість інтернет-магазина уточнюється індивідуально, але варто розраховувати на не менше 5 000 грн., дешевше – немає.

Залишити відповідь

×