Консультації по веб-технологіям

Сьогодні відбувається активний розвиток IT-технологій. Величезні можливості даної галузі привертають велику кількість зацікавлених людей. У компаній щодня виникає потреба в створенні веб-сайтів.

Ми пропонуємо широкий вибір послуг для розвитку бізнесу в інтернеті. Займаємося створенням і просуванням сайтів. Надаємо комплексні послуги, консультуємо в області веб-технологій.

Навіщо потрібні консультації?

Веб-консалтинг – це отримання відповідей на всі можливі питання в сфері інтернет-технологій. В даний час ведення успішного бізнесу передбачає вихід онлайн, так як зараз все пов’язано з інтернет-технологіями. Якщо ви хочете підвищити ефективність свого сайту, прагнете вигідно виглядати на тлі конкурентів або сумніваєтеся в якості компаній по просуванню, з якими ви співпрацюєте, то вам необхідна консультація з перерахованих вище пунктів. Наші фахівці займаються створенням, підримкою та аудитом сайтів.

Підвищення ефективності сайту

Зростаюча конкуренція вимагає підвищення ефективності роботи вашого інтернет-бізнесу. Будь-якому сайту необхідний постійний розвиток, щоб не опинитися на останній сходинці в конкурентному списку. Більш того, інтернет-сайт – це додатковий канал продажів, тому в інтересах кожного керівника створити зручний ресурс і забезпечити його правильну роботу. Ми допоможемо розібратися з функціонуванням вашого сайту і поліпшимо його роботу.

Вигідні та ефективні консультації

Ми надаємо послуги з персональної онлайн консультації по веб-технологіям. Якщо у вас виникли питання, ви не можете вирішити самостійно або вам потрібна оцінка web-сайту, звертайтеся до нас. Індивідуальна консультація включає в себе наступні питання:

 1. Визначення завдань веб-сайту.
 2. Обговорення ідей.
 3. Консультація з приводу питань, що виникли.
 4. Виправлення / запис алгоритмів.
 5. Виправлення / запис програмного коду.
 6. Пошук додаткової інформації про завдання.

Якщо у вас виникли складності зі створенням, обслуговуванням і просуванням сайтів, звертайтеся до нас. Консультація працює наступним чином: якщо необхідна для консультації інформація знаходиться у вільному доступі, то клієнту надається посилання на ресурс, якщо ж виникають певні проблеми або необхідну інформацію неможливо знайти, то консультація проводиться безпосередньо з фахівцем. Під час консультування по web-проектам буде проведено комплексний аналіз, пошук шляхів вирішення проблеми і роз’яснення отриманих даних клієнтові.

Відсутність інтернет-сайту

Якщо ж у вас до сих пір немає представництва вашої компанії онлайн, то ми допоможемо.

 1. Створити сайт.
 2. Сформувати контент-план.
 3. Розробити дизайн.
 4. Зверстати сайт.
 5. Протестувати сайт.
 6. Провести консультацію з різних питань.

Ми пропонуємо комплексні послуги в області веб-технологій. Зацікавила інформація звертайтеся до наших фахівців!