Ми недавно провели невелике дослідження, і виявили, що замовити корпоративний сайт у нас – дуже вигідно. Наші конкуренти пропонують завищені ціни. І при цьому, якість далеко не сучасне. Наприклад, застарілі варіанти оформлення. А як же продавати продукт або рекламувати що-небудь, якщо тільки одне лише оформлення здасться відвідувачам сайту не смачним. Важливо пам’ятати, що саме з сайту починається великий бізнес. 

Ми забезпечуємо найкращі умови по створенню корпоративного сайту. Ми вважаємо, що у нас найкращі умови та ціни по створенню сайту під ключ. Ви в найкоротші терміни отримаєте повністю упаковане бізнес-рішення. Ви відразу ж почнете продавати себе і свої послуги! Це дійсно вигідна пропозиція. Терміни готовності сайту ми обговоримо з Вами індивідуально, як і інші умови. Надалі, ми надамо доступ до готового сайту, щоб Ви могли його наповнити, змінювати вміст.

Створення сайтів у Вінницькій області – то, що ми любимо і чим займаємося вже багато часу.

Наш корпоративний сайт під ключ це:

  1. Швидкі терміни виконання.
  2. Пізніше Ви самостійно можете редагувати весь контент сайту. Фото, текст, ваше портфоліо та інше.
  3. Ми не вставляємо власних банерів на сайт.
  4. Чи можемо оформити розстрочку.
  5. Ваші дані повністю конфіденційні.
  6. Безкоштовно допоможемо Вам розібратися з незрозумілими питаннями.

Оформлення заявки


  • Спочатку дайте відповідь на питання. Так ми найбільш точно визначимо мети, які в майбутньому будуть стояти перед цим сайтом (що Ви хочете розповісти майбутнім партнерам, клієнтам? Яка сфера діяльності? І так далі.).
  • Пізніше ми сплануємо з Вами, які програмні функції буде виконувати майбутній ресурс.
  • Нарешті після затвердження ми працюємо. Розробка корпоративного сайту ділиться на такі етапи: розробляємо дизайн, верстаємо, Кодима. Фінальним етапом нашої роботи є тестування. Але на цьому далеко не всі, адже ресурс треба наповнити опалювальної інформацією про компанії (якщо що, цим займуться наші фахівці), і висунути для ранжирування (на це у нас є окрема послуга).

Корисна інформація

Знаєте чим гарний корпоративний сайт? Він в доступній формі може розповісти про Вашу компанію, яким видом діяльності займаєтеся і презентувати Вас з вигідного боку. Але корпоративний сайт вартість таких сайтів зазвичай вище ніж звичайних. Уточнюється індивідуально.