Підтримка та обслуговування сайту


Обслуговування сайту – це досить трудомістка процедура. У неї входить довгий перелік дій, який здійснюється для того, щоб ресурс ефективно і безперебійно працював.

Безпека і перспективність інтернет-проекту важливі для залучення нових клієнтів, спонсорів і партнерів. Сайт повинен виконувати всі покладені на нього завдання і справлятися з ними.

Для цього проекту потрібна кваліфікована і серйозна допомога з просування і підтримки сайту. Певний комплекс технічних робіт, який включає в себе спостереження за життям сайту, а також вибір шляху подальшого його розвитку і наповнення з метою підвищення коефіцієнту корисної дії.

Обслуговування сайту


Обслуговування сайту проводиться із метою:

  • профілактики;
  • для усунення проблем;
  • як щоденне завдання.

Види сервісу обслуговування інтернет-сайтів:

1. Технічна підтримка сайту – це перелік певних робіт щодо з’ясування релевантності хостингу і домену, збереження даних для резерву на випадок відновлення, виявлення і ліквідація несправностей в системі, модернізація.

2. SEO підтримка – це загальний напрямок, яке надає посильну допомогу в існуванні сайту і його розвитку. Це оновлення і поліпшення даних для пошукових систем, пошук оптимальних рішень для перетворення сайту у кращу сторону за рахунок цікавого наповнення контенту, а також аналізування матеріалу на предмет актуальності, доповнення новими сторінками і темами.

3. Підтримка в дизайні – це активна робота з оформленням вашого сайту і розміщення різних графічних і фото об’єктів. Цю послугу надає професійний веб-дизайнер. Сюди входить перелік таких робіт, як розміщення флеш-банерів, заставок, ілюстрування статей, що істотно заощадить фінанси на рекламі.

Якщо вас цікавить комплексне обслуговування сайтів, щоб професіонали стежили за роботою порталу, його наповнюваністю, актуальністю і функціональністю – то ви звернулися за адресою. Ми здійснюємо таку послугу.

Переваги роботи із нами


У роботі використовуються різні можливості автоматизації процесів, які використовуються в процесі наповнення контентом у хостинг-провайдера та на інших сторонніх серверах.

У нас присутня демократична вартість обслуговування сайту, тому що ми використовуємо системи автоматизації певних дій, що полегшує працю адміністратора, попереджує про небезпеку для швидкого реагування на проблему.

Також ми проводимо аналіз системи на працездатність і доступність інтернет-проекту на пінг-серверах, а також тест на неполадки у системі. У наш перелік послуг входить вивчення безпеки проекту з метою виявлення процесів злому або атаки на нього.

Звертайтеся по допомогу до нас


Якщо вас цікавить повний супровід сайтів або виникли питання із приводу наших послуг – зверніться до нас за телефоном: +38(098)871-71-68, або залиште заявку »