Створення односторінкового сайту під ключ


Не кожному клієнту потрібні багатосторінковий сайт. Багато зараз переходять на односторінкові сайти. У них зазвичай вказується інформація про рекламований продукт і контактні дані – нічого зайвого.

Ми забезпечуємо найкращі умови по створенню односторінкового сайту під ключ. У нас найкращі умови та ціни по створенню односторінкового сайту під ключ. За 2 600 грн, Ви в найкоротші терміни отримаєте повністю упаковане бізнес-рішення. Це дійсно низька ціна для створення односторінкового сайту. Терміни готовності сайту ми обговоримо з Вами індивідуально, як і інші умови. Ми надамо доступ до готового сайту, щоб Ви могли його наповнити, змінювати текст і медіа.

Ми недавно провели невелике дослідження, у ході якого, виявили, що замовити односторінковий сайт у нас – дуже вигідно. Наші конкуренти пропонують завищені ціни. І при цьому, якість не зовсім добра. Наприклад, застарілі варіанти оформлення. А як же продавати продукт або рекламувати що-небудь, якщо тільки одне лише оформлення здасться відвідувачам сайту не смачним. Важливо пам’ятати, що саме із сайту починається бізнес.

Створення сайтів у Вінницькій області – то, що ми любимо і чим займаємося вже багато часу.

Наш односторінковий сайт під ключ це:

  1. Швидкі терміни виконання.
  2. Ви самостійно можете редагувати весь контент сайту. Фото, текст.
  3. Ми не вставляємо власних банерів на сайт.
  4. Можемо оформити розстрочку.
  5. Ваші дані повністю конфіденційні.
  6. Безкоштовно допоможемо Вам розібратися із незрозумілими питаннями.

Оформлення заявки


  • Спочатку дайте відповідь на питання. Так ми найбільш точно визначимо мети, які в майбутньому будуть стояти перед ресурсом.
  • Пізніше ми сплануємо із Вами, які програмні функції буде виконувати майбутній ресурс.
  • Нарешті після затвердження ми працюємо. Розробка односторінкового сайту така: розробляємо дизайн, верстаємо, кодимо. Фінальним етапом нашої роботи є тестування. Але на цьому далеко не все, адже ресурс треба наповнити (якщо що, що цим займуться наші фахівці), і просунути (на це у нас є окрема послуга).

Корисна інформація


Знаєте чим гарний односторінковий сайт? Тим, що вже на наступний день після того, як ми Вам його віддамо, можна буде зайнятися його розкруткою і отримати клієнтів. Так, односторінкові сайти можуть дуже швидко і недорого привести потенційних клієнтів. Тому вони завоювали популярність.