Зображення Розділу Ціни

Ціни


Яка ціна на створення сайту на нашій платформі? Все залежить від того, яким вимогам повинен відповідати потрібний сайт.

Далі ви можете ознайомитися з типовими цінами на ринку даних послуг. Ця інформація актуальна і допоможе вам зорієнтуватися.

Різновиди сайтів, які ми створюємо:

Сайт-візитка – невеликий сайт, який дає інформацію про фірму / товар / послугу і т.д. Розробка сайту включає в себе дизайн і зміст трьох сторінок. 

Термін розробки 1-3 дні.

Вартість: 2600 грн.

Сайт-каталог – служить для демонстрації асортименту товарів. Розробка включає в себе опрацювання сторінок і установку інфомеров. 

Термін розробки: 7 днів.

Вартість: 3700 грн.

Інтернет-магазин – це онлайн торгова площадка. Наповнення сайту товарами залежить від побажання замовника. 

Термін розробки: в середньому до 30 днів.

Вартість: 5900 грн.

Корпоративний сайт – надає інформацію про діяльність організації. У послугу входить створення 5-10 сторінок, в залежності від ступеня наповнення. 

Термін розробки: 7 днів.

Вартість: 4800 грн.

Перераховані вище ціни не є кінцевими. Вартість сайтів також залежить від його функціоналу. Якщо замовнику потрібно, щоб платформа мала інтерактивний характер, були улагоджені зв’язку з покупцями, то необхідно супроводжувати додатковими послугами. Вартість за такі розробки починається від 300 грн.

Вартість обслуговування і просування


Ціни на просування і обслуговування залежать від індивідуальних характеристик вашого сайту. Вони також залежать від наступних факторів:

  1. Ключові фрази, їх кількість.
  2. Термін дії сайту.
  3. Мета просування;
  4. Кількість конкурентів.
  5. Геолокація.
  6. Історія сайту.
  7. Сезонність.
  8. Репутація компанії.

Крім перерахованого вище існує ряд послуг, що впливає на вартість сайту. Наприклад, просування платформи на перші сторінки пошуку буде коштувати від 1000 грн., написання спеціальних текстів – від 100 грн., технічне обслуговування сайту – від 150 грн. Щоб вирахувати остаточну ціну за розробку сайту, потрібно ще додати необхідні модулі. Незважаючи на такий перелік, ми пропонуємо прийнятні ціни за якісну і швидку роботу!